اطلاعیه ها

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 اعلام موجودیت کمیته‌ سخنرانیِ
کمیته‌ی نهضت سخنرانیِ این ستاد، مدیریت، هماهنگی و اعزام اندیشمندان، سخنرانان و مبلّغین طلبه و دانشجوی حامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی را جهت حضور در همایش‌ها و نشست‌های انتخاباتی در استانها و شهرستانها برعهده دارد.

ستاد مردمی حیات طیبه، جهت ساماندهی برنامه های سخنرانی ستادهای حامی دکتر جلیلی در کل کشور کمیته نهضت سخنرانی فعالیت خود را آغاز کرد. بیانیه اول این کمیته به شرح زیر است:

لوگو ستاد حیات طیبه

باسمه تعالی

اَللَّهُمَّ إِنَّکَ تَعْلَمُ أَنَّهُ لَمْ یَکُنِ اَلَّذِی کَانَ مِنَّا مُنَافَسَةً فِی سُلْطَانٍ وَ لاَ اِلْتِمَاسَ شَیْ‏ءٍ مِنْ فُضُولِ اَلْحُطَامِ.

(نهج البلاغه، خطبه‌ی ۱۳۱)

تبیین و ترویج گفتمان پیشرفت، عدالت و مقاومت و تلاش مضاعف در جهت تحقّق حماسه‌ی سیاسی از مهم‌ترین اهداف و وظایف ستاد مردمی حیات طیّبه است. «کمیته‌ی نهضت سخنرانیِ» این ستاد، مدیریت، هماهنگی و اعزام اندیشمندان، سخنرانان و مبلّغین طلبه و دانشجوی حامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی را جهت حضور در همایش‌ها و نشست‌های انتخاباتی در استانها و شهرستانها برعهده دارد؛ بدین‌منظور کلیه‌ی ستادهای حامی ایشان می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۰۰۰۵۵۹۱۰ و یا رایانامه‌ی nokhbegan@drJalily.com اعلام نمایند.

کمیته‌ی نهضت سخنرانی

ستاد مردمی حیات طیبه

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 295 تاريخ : 3 خرداد 1392 ساعت: 13:10
 تلفن‌های ستاد و شیوه‌های دیگر ارتباط
تلفن هایی که پیش از این به عنوان رابط با ستادهای شهرستانی اعلام شده بود از صبح امروز دچار اختلال شده است. تا اطلاع ثانوی ارتباط با ستاد را از این طرق زیر دنبال کنید

لوگو ستاد حیات طیبه

به گزارش ستاد حیات طیبه، تلفن های ۸۸۸۶۴۱۰۶-۹ که پیش از این به عنوان رابط با ستادهای شهرستانی اعلام شده بود از صبح امروز دچار اختلال شده است. کسانی که تمایل به همکاری با ستاد دارند، با شیوه های زیر ارتباط داشته باشند:

دورنگار: ۰۲۱-۴۲۶۹۳۸۸۴

پست الکترونیکی: info@drjalily.com

پیامک: ۳۰۰۰۱۷۸۲۶۶۶۶۶۶

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 163 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 13:38
همچنین در این سایت جهت رفاه حال کاربران با بازشدن صفحه اصلی نقشه ایران ظاهر می شودکه با کلیک کردن روی استان دلخواه همه وبلاگ هایی که در حمایت از دکتر جلیلی ثبت نام کرده اند در سمت راست صفحه فهرست می شود.

به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه، سایت ویژه وبلاگها و سایتهای حامی دکتر جلیلی راه اندازی شد.
افراد و مجموعه هایی که در شهرها، روستاها، دانشگاهها و … در حمایت از دکتر جلیلی وبلاگ و سایت ایجاد کرده اند می‌توانند با مراجعه به این سایت ثبت نام کنند. همچنین ساماندهی پایگاههای مردمی صورت گرفته در این سایت این امکان را فراهم کرده است که بازدیدکنندگان با ورود به این سایت از اخبار انتخاباتی شهر ، روستا و،دانشگاه و …خود آگاه شوند.
هم اکنون این سایت با نشانی www.bloggers.saeedjalili.org قابل دسترسی است. بنر ورود به این سایت نیز در گوشه سمت چپ سایت حیات طیبه برای مخاطبان به نمایش در آمده است.
همچنین در این سایت جهت رفاه حال کاربران با بازشدن صفحه اصلی نقشه ایران ظاهر می شودکه با کلیک کردن روی استان دلخواه همه وبلاگ هایی که در حمایت از دکتر جلیلی ثبت نام کرده اند در سمت راست صفحه فهرست می شود. تاکنون نزدیک به دویست وبلاگ و سایت در حمایت از دکتر جلیلی راه اندازی شده است. پیش بینی می شود این تعداد به ۱۰۰۰ وبلاگ برسد.

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 216 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 12:30
معرفی رابطین خبری استانها و شرح وظایف رابطین خبری
به منظور شکل دهی به شبکه اطلاع رسانی گسترده ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی در استان ها در مرکز هر استان یک شماره موبایل و ایمیل برای شناسایی فعالان ستادهای مردمی اعلام می گردد.

لوگو ستاد حیات طیبه

ستاد مردمی حیات طیبه، برای ساماندهی ستادهای خودجوش شکل گرفته در استانها و تسهیل امر ارتباط گیری چهارمین اطلاعیه خود را بر معرفی رابطین خبری و شرح وظایف و آئین نامه‌های مربوط به ایشان اختصاص داد. متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

          جهت دریافت شماره تماس مسئولین استانی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

...ادامه مطلب
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 140 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 11:46

با گذاشتن این آهنگ پیشواز برای سیمکارت خودتون حمایتتون رو ازدکتر جلیلی اعلام کنید.

آهنگ پیشواز حامیان دکتر جلیلی، بخشی از تیتراژ پایانی برنامه «دیروز، امروز، فردا» با صدای حامد زمانی، هنرمند جوان انقلابی است که از شبکه سوم سیما پخش می‌شود و جمله کلیدی آن عبارت “… ایستادن فقط کار ماست” می باشد.

حامیان محترم می‌توانند جهت استفاده از این آهنگ زیبا به عنوان آهنگ پیشواز تلفن همراه خود، از شیوه‌ زیر استفاده نمایند:

اپراتور همراه اول: ارسال کد ۳۱۱۱۶ به شماره ۸۹۸۹

اپراتور ایرانسل: ارسال کد ۳۳۱۴۶۱۹ به شماره ۷۵۷۵


 

...
نویسنده : بازدید : 100 تاريخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392 ساعت: 17:44

افسران -  فرم اعلام همکاری با ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی ../

جهت بازدید فرم و ثبت نام کلیک فرمایید

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 652 تاريخ : 20 ارديبهشت 1392 ساعت: 14:54

                                               بسم الله الرحمن الرحیم

تِلْکَ الدَّارُ الْآخِرَةُ نَجْعَلُهَا لِلَّذِینَ لَا یُرِیدُونَ عُلُوًّا فِی الْأَرْضِ وَلَا فَسَادًا وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِینَ
آن سراى آخرت را براى کسانى قرار مى‏دهیم که در زمین خواستار برترى و فساد نیستند و فرجام [خوش] از آن پرهیزگاران است (قصص، ۸۳)

معتقدین به حضور دکتر سعید جلیلی درانتخابات ریاست جمهوری برمبنای طرفداری ازکاندیدای اصلح به عرصه انتخابات ورود می کنند و اعتقاد دارند با شیوه های صحیح، کم هزینه و آگاهی بخش تبلیغاتی و دوری ازاسراف و تبذیر و لابی های فساد خیزپشت پرده می توان مقبولیت کاندیدای اصلح را نیز بدست آورد. براین اساس رأی آوردن وانتخاب شدن درانتخابات ریاست جمهوری دردرجه دوم اهمیت قرار داشته و آنچه مهمتر است، به پیش بردن اهداف نظام اسلامی، فرهنگ مشارکت سالم سیاسی، اصلاح فرهنگ انتخابات و طرح گفتمان و شعارهای اصیل انقلاب اسلامی است.

دراین راستا توجه دوست‌داران حضور آقای جلیلی در انتخابات را به چند توصیه کاربردی جلب می کنیم. این توصیه ها بر مبنای مشی انتخاباتی دکتر سعید جلیلی دردو انتخابات مجلس ششم و هفتم درسال های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۲ درحوزه انتخابی مشهد مقدس و ملاحظات ایشان تنظیم شده است. بدیهی است رعایت این روش تبلیغاتی به معنای اعتقاد به ارزش های اصیل انقلاب اسلامی و حمایت ازدکتر سعید جلیلی است و تخطی ازآن به منزله خروج ازجرگه طرفداران ایشان است. همه برادران هم سنگر درستادهای مردمی دکتر سعید جلیلی موظف به صیانت ازاین اصول و تذکر کج رویها و غفلت‌های احتمالی هستند.

۱- رعایت کامل قانون تبلیغات انتخاباتی جمهوری اسلامی ایران و التزام عملی به آن برهمگان واجب است.

۲ – چاپ عکس های بزرگ، رنگی، فریبنده و پرهزینه و نصب و الصاق آنها ممنوع می باشد.

۳- چاپ هرگونه عکس و پوستر بدون داشتن محتوا به تنهایی ممنوع می باشد. (موارد محتوایی پیشنهادی: سخنان امام خمینی و رهبر معظم، ویژگی ها، نظرات، گفتمان ها، زندگی نامه کامل، نظرات بزرگان و علما و … درباره دکتر جلیلی است.)

۴- اثبات دکتر جلیلی با نفی دیگران حاصل نمی شود. هرگونه تهمت، غیبت، پرخاش، توهین و تولید هرگونه محصولات تبلیغیِ تخریبی نسبت به دیگر کاندیداهای انتخاب ممنوع می باشد.

۵- هرگونه تبلیغات بدون محتوا، اغوا کننده، تحکم آمیز و متکی به وعده های بی اساس ممنوع می باشد.

۶- اصول تبلیغات ستادهای دکتر جلیلی به جای هزینه‌های گزاف و غرق شدن در فضاهای نخبه زده باید به ارتباط گیری مستقیم با مردم و تمرکز بر استفاده از پتانسیل‌هایی چون مساجد، هیئات، تکایا و حسینیه‌ها اختصاص یابد. گفتنی است این الگو بر مبنای تبلیغاتی شهید دیالمه استوار است.

۷ – در روش‌های دعوتی از جمله جمع آوری طومار و … و تبلیغات انتخاباتی دکتر سعید جلیلی رعایت حق الناس، عدم تخریب سیمای شهری و حفظ محیط زیست لازم می باشد.

             ستاد مرکزی حیات طیبه – شورای هماهنگی ستادهای مردمی دکتر سعید جلیلی

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 158 تاريخ : 27 ارديبهشت 1392 ساعت: 20:45

محصولات ستاد مردمی حیات طیبه

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 353 تاريخ : جمعه 27 ارديبهشت 1392 ساعت: 19:55

 خبرنامه شماره یک منتشر شد

 
خبرنامه روزانه این ستاد به همت جمعی از فعالان این ستاد تولید شده است. هواداران و حامیان دکتر جلیلی می توانند این خبرنامه را هر روز در ساعت 12 از سایت حیات طیبه به آدرس drjalily.comدریافت کنند.

خبرنامه شماره یک

 

به گزارش ستاد حیات طیبه، خبرنامه روزانه این ستاد به همت جمعی از فعالان این ستاد تولید شده است. هواداران و حامیان دکتر جلیلی می توانند این خبرنامه را هر روز در ساعت ۱۲ از سایت حیات طیبه به آدرس drjalily.com دریافت کنند.

دریافت فایل :   خبرنامه شماره 1 ستاد حیات طیبه

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 126 تاريخ : جمعه 27 ارديبهشت 1392 ساعت: 18:09
 

من حامی دکتر جلیلی‌ام؛ چه کاری می‌توانم بکنم؟

 
خیلی‌ها می‌گویند که ما حامی دکتر جلیلی هستیم. اما اینکه چه کاری از آنها بر می‌آید و چه می‌توانند بکنند. اینها لیستی از کارهای پیشنهادی است:

تبلیغات مردمی

 

حامیان,...ادامه مطلب
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 140 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 12:02

لینک دوستان

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت