اخبار

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

به گزارش  "حامیان دکتر جلیلی در خمینی شهر"  پیش از سفر دکتر جلیلی به استان اصفهان و شهرستان خمینی شهر : پایگاه اینترنتی "ستاد مردمی جیات طیبه" چنین نوشت

شهرستان خمینی شهر واقع در ده کیلومتری شهر اصفهان و شامل چهار شهر خمینی شهر، درچه، کوشک و اصغرآباد است و ۲۳۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و ۹۰ شهید برای آزادی خرمشهر داده است. گفتنی است این شهرستان ولایی با سرانه هر نود نفر یک شهید و شهر درچه آن با سرانه هر شصت نفر یک شهید «شهر شاهد نمونه کشور» محسوب می شوند و رشادتهای زیادی در طول هشت سال دفاع مقدس از خود نشان داده اند.

.

.

.

.

سپاس خدا را که به ما توفیق داد حامی کسی باشیم که لااقل قدر شهرمان و شهدایش را میداند.....

...
نویسنده : بازدید : 382 تاريخ : جمعه 17 خرداد 1392 ساعت: 14:06

اگر در سوم خرداد “یاعلی” گفتیم و خرمشهر آزاد شد، «یاعلی» صرفا رمز گفتمان نبود؛ بلکه رمز پیشرفت بود و بر این اعتقادیم آن «یاعلی» که توانست خرمشهر را آزاد کند، می‌تواند بسیاری از ظرفیت‌های کشور را در بسیاری از عرصه‌ها آزاد کند.

به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه، اولین همایش انتخاباتی دکتر سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری با عنوان «مقاومت، رمز پیشرفت» عصر جمعه سوم خرداد -همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی- در سالن شهید افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد.

Shiroodi (17)

...ادامه مطلب
نویسنده : بازدید : 284 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 18:38


در مراسم قرعه کشی که با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها شامل مناظره‌های مشترک، گفت‌وگوهای رادیویی و مستندهای تبلیغاتی آنها از شبکه های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

 

بر اساس این گزارش، طبق قرعه‌کشی انجام‌شده، شماره ویژه هر کاندیدا با حضور نماینده قانونی اش مشخص شد.

 

مطابق قرعه‌کشی انجام‌شده، محسن رضایی با شماره ۱۸ ، علی اکبر ولایتی با شماره ۱۳، محمدباقر قالیباف با شماره ۱۶، غلامعلی حداد عادل با شماره ۱۴، محمدرضا عارف با شماره ۱۱، محمدغرضی با شماره ۱۷، حسن روحانی با شماره ۱۲ و سعید جلیلی با شماره ۱۵ شناخته شدند.

برنامه تبلیغاتی سعید جلیلی از شبکه های رسانه ملی

 

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

سه شنبه ۷ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش می شود.

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

سه شنبه؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

...
نویسنده : بازدید : 291 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 2:09

 

ساخت فیلم تبلیغاتی دکتر جلیلی در یک اقدام ابتکاری و کلیشه شکن به طور همزمان به چند گروه از مستندسازان جوان کشور سپرده شده است. و فیلم نهایی از بین مجموعه آثار ارائه شده انتخاب خواهد شد.

فیلمبه گزارش گروه خبری شورای هماهنگی ستادهای مردمی دکتر جلیلی(حیات طیبه)، ساخت فیلم تبلیغاتی دکتر جلیلی در یک اقدام ابتکاری و کلیشه شکن به طور همزمان به چند گروه از مستندسازان جوان کشور سپرده شده است. و فیلم نهایی از بین مجموعه آثار ارائه شده انتخاب خواهد شد. این اقدام با توجه به پیشنهادات متعدد و مشتاقانه نسل جدید فیلمسازی انقلاب اسلامی به ستاد دکتر جلیلی و با تاکید ایشان بر فرارفتن از کلیشه ها و کمک به معرفی استعدادهای جدید در فضای هنری و رسانه ای کشور صورت گرفته است.

شایان ذکر است دکتر جلیلی در اولین حضور تلویزیونی انتخاباتی خود پریشب بر «آزادسازی ظرفیت های فراوان نرم افزاری و سخت افزاری کشور» به عنوان یکی از اصلی ترین رویکردهای خود تاکید نموده و در سخنرانی حسینیه دوکوهه در جمع فعالان ستاد دانشجویی نیز تاکید کرده بود شعارها و برنامه های اصلی باید در طول فعالیت های انتخاباتی نیز اصل قرار گرفته و از فرصت انتخابات به عنوان بستری برای طرح و تحقق آنها استفاده کرد.

سازوکار تهیه و تولید فیلم تبلیغاتی دکتر جلیلی یکی از مصادیق التزام ایشان به شعارهای مطرح شده است.

...
نویسنده : بازدید : 311 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 2:06

 

دکتر علی باقری به ریاست ستاد انتخاباتی دکتر جلیلی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری منصوب شد.

علی باقریبه گزارش ستاد حیات طیبه، دکتر علی باقری ریاست ستاد انتخاباتی دکتر جلیلی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری را بر عهده گرفت.

علی باقری متولد ۱۳۴۶ و دانش آموخته رشته اقتصاد است. باقری در دوران دفاع مقدس بارها و به عنوان نیروی عملیاتی در جبهه حضور پیدا کرده است و در دوران تحصیل نیز از دانشجویان ممتاز و برجسته شناخته می شد.

دکتر باقری سالها دروس مختلف رشته اقتصاد را در دانشگاه تدریس نموده است. وی فرزند آیت الله باقری کنی عضو مجلس خبرگان رهبری و از علمای وارسته تهران است.

علی باقری در دوره معاونت اروپا و آمریکای دکتر جلیلی در وزارت خارجه، مدیرکل اروپای مرکزی این وزارتخانه بود و از سال ۱۳۶۸ در سمت معاونت بین الملل دبیرخانه شورایعالی امنیت مشغول خدمت است.

...
نویسنده : بازدید : 336 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 2:04
طنین شعارهای”نه سازش نه تسلیم یار جلیلی هستیم” “اصلح خط امام جلیلی والسلام” “برگ برنده ما شهید زنده ما” و … در فضای سالن شهید افراسیابی پیچیده است.

به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه، همایش بزرگ چندین هزار نفری حامیان دکتر جلیلی در ورزشگاه افراسیابی از لحظاتی پیش با قرائت قرآن کریم آغاز شد.

طنین شعارهای”نه سازش نه تسلیم یار جلیلی هستیم” “اصلح خط امام جلیلی والسلام” “برگ برنده ما شهید زنده ما” و … در فضای سالن شهید افراسیابی پیچیده است.

همچنین بسیاری از چهره های فرهنگی و سیاسی در این همایش شرکت کرده اند که می توان از حمید داوودآبادی(نویسنده دفاع مقدس) دکتر مهدی کوچک زاده (نماینده مجلس) علی محمد مودب(شاعر) سید محمد حسینی(وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) حمید رسایی(نماینده مجلس) دکتر زاهدی وفا(استاد دانشگاه) حسین الله کرم(استاد دانشگاه) و سیدناصر حسینی(نویسنده کتاب پایی که جاماند) علیرضا قزوه (شاعر)…. نام برد.

هم اکنون ورزشگاه بزرگ افراسیابی تهران مملوء از جمعیت بوده و خیابان مفتح جنوبی مقابل درب ورزشگاه شیرودی با حضور عابرانی که با دردست داشتن پلاکاردهایی با مضامین حمایت از دکتر جلیلی قصد ورود به ورزشگاه را دارند توجه رهگذران را جلب می کند.

اخبار تکمیلی به زودی منتشر می شود.

...ادامه مطلب
نویسنده : بازدید : 323 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 16:26
 پیش بینی واشنگتن پست : جلیلی، پیشتاز انتخابات ایران
ماکس فیشر
فصاحت و بلاغت از ویژگی های یک کاندیدای ریاست جمهوری محسوب می شود و اینطور که رفتار جلیلی در گذشته نشان داده ، وی علاوه بر خصوصیت مذکور، یکی از منتقدان سرسخت آمریکا و مدافع سیاست “مقاومت” به شمار می رود و ظاهرا یک فرد با ایمان و قوی برای ریاست جمهوری ایران در راه است.

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در مقاله ای به بررسی ویژگی های دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان از دید خود پرداخته است.

به گزارش فرهنگ نیوز، واشنگتن پست در این مقاله سعید جلیلی را شخصی انعظاف ناپذیر، ایدئولوژیک، ضد آمریکا و نزدیک به رهبری ایران توصیف کرده و اذعان داشته: به نظر می رسد جلیلی در انتخابات پیشتاز باشد.

این روزنامه ی آمریکایی طی گزارشی مشروح از ویژگی ها و اظهار نظرهای سعید جلیلی، وی را فرد مورد علاقه ی رهبری دانسته و اشاره کرده است: جلیلی از متحدان نزدیک به رهبری ایران به شمار می رود.

ماکس فیشر نویسنده ی این مقاله می افزاید: “فصاحت و بلاغت از ویژگی های یک کاندیدای ریاست جمهوری محسوب می شود و اینطور که رفتار جلیلی در گذشته نشان داده، وی علاوه بر خصوصیت مذکور، یکی از منتقدان سرسخت آمریکا و مدافع سیاست “مقاومت” به شمار می رود و ظاهرا یک فرد باایمان و قوی برای ریاست جمهوری ایران در راه است.”

واشنگتن پست در ادامه ی این مقاله با اشاره به اینکه جلیلی در اغلب مصاحبه های خود -به رغم تحریمهای متعدد ایالات متحده علیه ایران- آمریکا را در آستانه ی شکست می داند، اذعان می دارد: بارها جلیلی در مصاحبه های خود بیان کرده که تحریمهای همه جانبه علیه ایران باعث پیشرفت و شکوفایی می شود.

واشنگتن پست نوشت: “جلیلی در مصاحبه های خود بارها گفته است که آمریکا در طول ۳۴ سال گذشته نتوانسته سیاست موفقی در قبال ایران داشته باشد و از این به بعد هم نخواهد توانست و این نشان می دهد که آمریکا با شخص بسیار محکمتری روبروست.”

واشنگتن پست در بخش دیگری از این یادداشت، قسمتی از سوابق جلیلی را اینطور مطرح می کند : “وی در ۳۶ سالگی مدیرکل بوده و از سال ۲۰۰۵ نیز مشاور احمدی نژاد و پس از آن هم معاون وزیر امور خارجه در امور اروپا و آمریکا بوده. مهمترین موضوعی که در مورد جلیلی مطرح می شود این است که بنا بر اطلاعات رسیده، جلیلی از عوامل مهم تهیۀ نامه ی ۱۸ صفحه ای تاریخی احمدی نژاد به جرج بوش بوده است.”

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 282 تاريخ : 3 خرداد 1392 ساعت: 14:12

برای دریافت تراکت به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

roo   posht

...
نویسنده : بازدید : 898 تاريخ : جمعه 3 خرداد 1392 ساعت: 15:54
درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: درب ستاد جلیلی بر روی همه باز است، چراکه برای ترویج گفتمان انقلاب و با این نیت در انتخابات حضور خواهیم یافت.

خبرگزاری فارس: درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است

یوسف مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: قطعاً در گفتمان انقلاب هدف نهایی پیروزی در انتخابات نیست، بلکه برای ترویج این تفکر قدم به میدان گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: به همین منظور سعی ما در این 24 روز مانده به انتخابات ایجاد شرایط برای بسط و گسترش گفتمان انقلاب است که حول ارزش‌ها و آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان می‌چرخد.

وی از شکل‌گیری ستادهای جلیلی در همه شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: به فکر گشایش ستادها در بخش‌ها و مناطق هستیم.

مرادی افزود: چند ستاد مهم از جمله رسانه، تبلیغات، دانشجویی، پشتیبانی و ایثارگران از ستادهای اصلی ما هستند که به دنبال راه‌اندازی ستاد اساتید هم خواهیم بود.

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد از نشست با ستادهای پایداری در استان خبر داد و گفت: هر جریانی می‌تواند برای جلیلی ستاد دایر کند و همه آن‌هایی که دل در گرو گفتمان انقلاب دارند، می‌توانند در صحنه حمایت از وی فعالیت کنند.

شایان ذکر است ستاد حیات طیبه (شورای هماهنگی) ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی اعلام نموده است هیچ ستادی نماینده رسمی و انحصاری دکتر جلیلی نبوده و تشکیل ستادهای موازی در چارچوب منشور انتخاباتی حیات طیبه بلامانع است.

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 406 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 21:40
ستادهای لنکرانی در سراسر کشور برای حمایت جلیلی فعال شدند

بنا به درخواست باقری‌ لنکرانی که به نفع جلیلی از انتخابات کناره‌گیری کرده بود تمام ستادهای استانی و شهرستانی وی در حمایت از جلیلی فعال شدند.

خبرگزاری فارس: ستادهای لنکرانی در سراسر کشور برای حمایت جلیلی فعال شدند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با نظر کامران باقری لنکرانی تمام ستادهای انتخاباتی وی که در تمام استان‌های و شهرستان‌های کشور تشکیل شده بود برای حمایت از جلیلی فعال شدند.

پیش‌تر کامران باقری لنکرانی بعد از معرفی به نامزد نهایی جبهه پایداری تاکید کرده بود که با توجه به اینکه سعید جلیلی را رقیب گفتمانی خود نمی‌داند با وی رقابت نخواهد کرد.

لنکرانی بعد از حضور سعید جلیلی در عرصه انتخابات به نفع‌ وی کناره گیری کرده بود

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 263 تاريخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392 ساعت: 20:43

لینک دوستان

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت