سخنرانی ها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  سفرهای استانی شاید پاسخ هوشمندانه‌ای به حرکت کند این قطار بود که احساس می‌شد این قطار نمی‌تواند با سرعت حرکت کند و باید از آن پیاده شوند و به طریق دیگر باید کار را انجام دهند که این کار در نوع خودش بسیار ارزشمند و ضروری بود و باید تداوم داشته باشد،‌ اما کافی نیست و باید سفرهای وزارتخانه‌ای صورت بگیرد.

  به گزارش سایت حیات طیبه، برنامه «با دوربین» دکتر جلیلی که راس ساعت ۲۰ امشب به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه اول سیما پخش شد.

  مهمترین محورهای سخنان جلیلی به این شرح است:

  دکتر جلیلی در برنامه “با دوربین” شبکه اول سیما اظهار داشت: شرایطی که در حال حاضر در آن قرار داریم و مسیری که از ۳۴ سال پیش آغاز شد و موفقیت‌های بسیار خوبی را برای کشور به ارمغان آورد،ایجاب می‌کند که یک ارزیابی صحیحی از آنچه که موجب موفقیت و ضعف‌ها شده است، داشته باشیم.

  وی ادامه داد: تصور و باورم این است که آنچه که باعث موفقیت‌‌های ما شده است، دو عامل اصلی دارد که یکی اندیشه دینی و گفتمان انقلاب اسلامی بوده و دیگری همراهی و حضور مردم در حمل و تحقق این اندیشه و هرچه از این دو مورد فاصله بگیریم، به همان اندازه نقاط قوت ما کاهش پیدا می‌کند و ضعف‌های ما افزایش می‌یابد که این مورد باور دینی و اعتقاد قرآنی ماست.

  با دوربین

  نویسنده : بازدید : 354 تاريخ : دوشنبه 6 خرداد 1392 ساعت: 11:22
  برچسب‌ها :

  در عرصه فرصت‌ها نیز باید بتوانیم تمام فرصت‌های کشور را به موقع و درست هدایت کنیم؛ ساختار اجرایی کشور باید به گونه‌ای باشد که ظرفیت‌های نهفته کشور در حوزه نرم‌افزار و سخت افزار آزاد شود. بعضاً الان شاهدیم که در حوزه اقتصاد، آحاد جامعه بیشتر نگرانند که اگر بخواهند ظرفیتی را اجرا کنند، ساختار اجرایی کشور مانع آنهاست.

  به گزارش ستاد حیات طیبه و به نقل از فارس، سعید جلیلی نامزد انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در اولین برنامه تلویزیونی خود، درحالی که مهمان گفت‌وگوی ویژه خبری بود، در پاسخ به این سؤال که چرا در دقیقه ۹۰ وارد عرصه انتخابات شدید، اظهار داشت: به هر حال عرصه ریاست‌جمهوری عرصه مهمی است و وظیفه سنگینی بر عهده رئیس‌جمهور است.

  نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه کسانی که وارد این عرصه می‌شوند باید شناخت کافی از وضعیت کشور داشته باشند، تصریح کرد: باید دید این افراد چه ظرفیتی دارند که وارد این عرصه شده‌اند و به دلیل اینکه یک عرصه رقابت است باید دید چه افراد دیگری حضور دارند و با یک نگاه تکلیف‌مدارانه وارد شد.

  گفت وگوی ویژه خبری

  نویسنده : بازدید : 404 تاريخ : يکشنبه 5 خرداد 1392 ساعت: 19:29
  برچسب‌ها :

  اگر در سوم خرداد “یاعلی” گفتیم و خرمشهر آزاد شد، «یاعلی» صرفا رمز گفتمان نبود؛ بلکه رمز پیشرفت بود و بر این اعتقادیم آن «یاعلی» که توانست خرمشهر را آزاد کند، می‌تواند بسیاری از ظرفیت‌های کشور را در بسیاری از عرصه‌ها آزاد کند.

  به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه، اولین همایش انتخاباتی دکتر سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری با عنوان «مقاومت، رمز پیشرفت» عصر جمعه سوم خرداد -همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی- در سالن شهید افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد.

  Shiroodi (17)

  نویسنده : بازدید : 259 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 18:38
  برچسب‌ها :
  سخنان مهم آیت الله جوادی آملی در دیدار با دکتر جلیلی
  ‌ دور ما را سیم خاردار هم بکشند این کشور می تواند خودش را اداره کند/ رفتار جدی در مذاکرات هسته ای باید ادامه یابد / هر کس در این 34 سال با خون شهیدان بازی کرد، اکنون خانه نشین است

  به گزارش سایت ستاد حیات طیبه، دکتر سعید جلیلی در دیدار آیت الله جوادی آملی که در موسسه اسراء برگزار شد با اشاره به این که علوم ارائه شده در دانشگاه ها نوعا غربی است، اظهار داشت: ادعای انقلاب و جمهوری اسلامی این بود که برای جامعه و حکومت و مناسبات بین آدم ها حرف دارد و اندیشه این انقلاب باید بیش از اینها در میدان جامعه جریان پیدا کند.

  آیت الله جوادی آملی

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 70 تاريخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392 ساعت: 19:58
  برچسب‌ها :

  به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه – دعوت از دکتر جلیلی در انتخابات آنچه در زیر می‌آید متن کامل سخنرانی دکتر جلیلی در همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه علم و صنعت است که در ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۹۱ برگزار شده است.

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 99 تاريخ : 28 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:31
  برچسب‌ها :

  تریبون مستضعفین- متن زیر قسمت دوم گفتاری از دکتر سعید جلیلی است که چندی پیش در جمع فعالان فرهنگی و اجتماعی ارائه شده است. قسمت اول این سخنرانی آسیب‌شناسی از فعالیت‌های اجتماعی جبهه حزب‌الله است که ناظر به غفلت از بعد فردی اسلام مطرح شده است و با عنوان «دین همه دین است» در تریبون منتشر شد. در بخش دوم و نهایی این سخنرانی دکتر جلیلی بحث مفصلی را راجع به دستگاه اجرایی کشور و حدود و وظایف آن مطرح کرده است که جهت آشنایی با عمق نگاه ایشان به مسئله ریاست جمهوری بازخوانی‌اش خالی از لطف نیست.

  ریاست جمهوری جایگاهی حتی فراتر از مجموعه نمایندگان مجلس!

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 128 تاريخ : شنبه 28 ارديبهشت 1392 ساعت: 15:07
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها