خاطرات

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  این صفر از صد هم با ارزش‌تر است
  خاطره ای از آیت‌الله علم‌الهدی درباره دکتر سعید جلیلی
  این صفر شما برای من از یک[نمره] صد هم با ارزش‌تر است. چون من در راه اسلام این صفر را گرفتم و آن‌قدری که من در این صفر گرفتن از شما، ادعای برتری و فضیلت می‌کنم در از دست‌دادن پای قطع‌شده‌ام در جبهه احساس فضیلت نمی‌ کنم.
  آیت الله علم الهدی

  به گزارش ستاد حیات طیبه، آیت‌الله علم‌الهدی در سال تحصیلی ۸۲-۸۳ که معاون آموزشی دانشگاه امام صادق‌علیه‌السلام بوده اند، این خاطره را در جلسه‌ی نقد معاونت آموزشی دانشگاه، بیان فرمودند:

  ما یک دانشجو در این‌جا [دانشگاه امام صادق‌علیه‌السلام] داشتیم که در حال حاضر جزو نیروهای ارزشی نظام است به نام دکتر سعید جلیلی، ایشان در یکی از کلاس ها سر یک مساله‌ای با استاد همان کلاس درگیرشدند، و استاد با کمال بی‌رحمی به او صفر داد. ما هم با همه‌ی قوا بسیج شدیم تا مشکلش را حل کنیم، اما متأسفانه نتوانستیم. ایشان رسما به استادش گفت که «این صفر شما برای من از یک[نمره] صد هم با ارزش‌تر است. چون من در راه اسلام این صفر را گرفتم و آن‌قدری که من در این صفر گرفتن از شما، ادعای برتری و فضیلت می‌کنم در از دست‌دادن پای قطع‌شده‌ام در جبهه احساس فضیلت نمی‌ کنم.» اصلا این استاد خُرد شد. وضعیت به گونه‌ای شد که تا مدت‌ها دیگر نمی‌توانستند با دانشجو برخورد این‌گونه بکنند. البته ما هر کار کردیم نتوانستیم مشکلش را حل کنیم، چون از نظر قانونی نمی‌شد کاری کرد.

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 119 تاريخ : سه شنبه 31 ارديبهشت 1392 ساعت: 14:37
  برچسب‌ها :
   به اتاق سعید جلیلی می‌گفتند اتاق جنگ!
  یک عده دنبال بهانهٔ جبهه نرفتن بودند، کار به درس اخلاق آقای مهدوی در دانشگاه کشیده بود که آیا تکلیف است؟ برویم جبهه یا درس بخوانیم؟ حاج آقا عصبانی شد! گفت اگه می‌خواهی جبهه نروی چرا بهانه می سازی؟

              Saeed Jalili at the frint

  ستاد مردمی حیات طیبه – دعوت از دکتر سعید جلیلی: مجموعه ای که می‌ خوانید متشکل از خاطراتی است که توسط ستاد مردمی حیات طیبه از بستگان ، اطرافیان ، همرزمان و شاگردان دکتر جلیلی جمع آوری شده و به مرور منتشر می گردد .

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 119 تاريخ : 28 ارديبهشت 1392 ساعت: 22:30
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها