همایش ها

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

طنین شعارهای”نه سازش نه تسلیم یار جلیلی هستیم” “اصلح خط امام جلیلی والسلام” “برگ برنده ما شهید زنده ما” و … در فضای سالن شهید افراسیابی پیچیده است.

به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه، همایش بزرگ چندین هزار نفری حامیان دکتر جلیلی در ورزشگاه افراسیابی از لحظاتی پیش با قرائت قرآن کریم آغاز شد.

طنین شعارهای”نه سازش نه تسلیم یار جلیلی هستیم” “اصلح خط امام جلیلی والسلام” “برگ برنده ما شهید زنده ما” و … در فضای سالن شهید افراسیابی پیچیده است.

همچنین بسیاری از چهره های فرهنگی و سیاسی در این همایش شرکت کرده اند که می توان از حمید داوودآبادی(نویسنده دفاع مقدس) دکتر مهدی کوچک زاده (نماینده مجلس) علی محمد مودب(شاعر) سید محمد حسینی(وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) حمید رسایی(نماینده مجلس) دکتر زاهدی وفا(استاد دانشگاه) حسین الله کرم(استاد دانشگاه) و سیدناصر حسینی(نویسنده کتاب پایی که جاماند) علیرضا قزوه (شاعر)…. نام برد.

هم اکنون ورزشگاه بزرگ افراسیابی تهران مملوء از جمعیت بوده و خیابان مفتح جنوبی مقابل درب ورزشگاه شیرودی با حضور عابرانی که با دردست داشتن پلاکاردهایی با مضامین حمایت از دکتر جلیلی قصد ورود به ورزشگاه را دارند توجه رهگذران را جلب می کند.

اخبار تکمیلی به زودی منتشر می شود.

...ادامه مطلب
نویسنده : بازدید : 323 تاريخ : شنبه 4 خرداد 1392 ساعت: 16:26
                         
 

اولین همایش انتخاباتی دکتر سعید جلیلی برگزار می‌شود


اولین سخنرانی انتخاباتی سعید جلیلی‌کاندیدای احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری، سوم خردادماه هم زمان با سالروز آزاد‌سازی خرمشهر در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می‌شود.
این همایش ‌با عنوان "مقاومت، رمز پیشرفت" ساعت 17 روز جمعه در سالن افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می‌شود.
...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 600 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 22:33
متولی حوزه امام مهدی با تجلیل از شجاعت دکتر جلیلی در عرصه مذاکرات هسته ای اظهار داشت در یکی از این جلسات می خواستند ایران را تحقیر کنند دیر به اتاق مذاکره آمدند و هنگامی که آمد دکتر جلیلی بلند شد و بیرون رفت بعد چند دقیقه به اتاق برگشت. چنین روحیه ای که از ابهت دین ناشی می شود خیلی عالی است و به ایران عزت و شوکت داده است.

                                آیت الله قرهی

اعضای ستاد حوزویان استان تهران دکتر سعید جلیلی عصر روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت با آیت الله روح الله قرهی دیدار کردند. در این دیدار که در مهدیه منتظر القائم انجام شد، بعد از بیان دلایل حمایت طلاب حاضر در جلسه از دکتر جلیلی و بیان گزارشی از فعالیت ستاد حوزوی ایشان در تهران، آیت الله قرهی توصیه هایی را به اعضای این ستاد بیان کرد.

این استاد اخلاق با ذکر روایتی نبوی که الخلق وعاء الدین بر نقش اخلاق و تهذیب نفس در جامعه تاکید کرد و افزود: اگر سیاست و اقتصاد و فرهنگ متخلق به اخلاق الهی شود مشکلات حل خواهد شد. وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که تهذیب نفس را یکی از ویژ گی های نامزد اصلح ریاست جمهوری دانسته بودند خاطر نشان کرد باید گشت و در بین نامزدها کسی را که متخلق است انتخاب کرد. چرا اخلاق، سیاست را نیز تغییر می دهد کسانی را پیدا کنیم که در مباحث سیاسی متخلق به اخلاق الهی باشند. این استاد سطح عالی حوزه اضافه کرد ما وظیفه شرعی خود را انجام می دهیم و حال افراد را میبینیم.

آیت الله قرهی با تاکید بر حضور طلاب فاضل در عرصه روشنگری انتخابات، اظهار داشت باید این مطلب را جا انداخت که حمایتها از جریان فکری است نه افراد و اگر هم از کسی حمایت میشود چون آن فرد مصداق آن جریان فکری است که متخلق به اخلاق الهی و مطیع فرامین امام المسلمین است و هر گاه از این اصول عقب نشینی کند ما اولین کسی هستیم که در مقابل او موضع خواهیم گرفت.

وی گفت: باید مراقب بود طغیان پیش نیاید. هر کس ولو به لحظه ای تصور کند کسی شده است همان لحظه لحظه سقوط اوست.

قرهی با بیان اینکه به زودی نظر خود را در مورد مصداق اصلح اعلام خواهد کرد به طلاب حامی دکتر جلیلی گفت: فقط برای خدا کار کنید و به وظیفه عمل کنید و اگر شخص مورد نظر شما رای آورد به سرعت خود را کنار بکشید چرا که نباید سهم خواهی کرد در این صورت از هیچ چیز هراس نخواهید داشت.

متولی حوزه امام مهدی با تجلیل از شجاعت دکتر جلیلی در عرصه مذاکرات هسته ای اظهار داشت در یکی از این جلسات می خواستند ایران را تحقیر کنند دیر به اتاق مذاکره آمدند و هنگامی که آمد دکتر جلیلی بلند شد و بیرون رفت بعد چند دقیقه به اتاق برگشت. چنین روحیه ای که از ابهت دین ناشی می شود خیلی عالی است و به ایران عزت و شوکت داده است.

وی در پایان مردمی بودن ستادهای دکتر جلیلی را ستود و گفت باید اساس کارها نظم و کار تشکیلاتی باشد.

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 137 تاريخ : 31 ارديبهشت 1392 ساعت: 10:44
ترویج گفتمان انقلاب را فارغ از هر نتیجه‌ای در انتخابات یک پیروزی سترگ است و انتخابات و تبلیغات انتخاباتی برای ما تنها طریقیت نداردُ بلکه موضوعیت هم دارد و رفتار ما در این زمینه باید نمونه باشد.

به گزارش سایت حیات طیبه، سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شب گذشته(شنبه) با حضور در حسینیه شهدای دوکوهه و در جمع پرشور اعضای “ستاد دانشجویی مقاومت رمز پیشرفت” با بیان اینکه خدایا تو شاهدی که این رقابت برای کسب قدرت و تلاش برای فزون کردن مال و ثروت نیست، بلکه می‌خواهیم نشانه‌های دین تو را برگردانیم و اصلاح را در سرزمین‌های تو ظاهر سازیم، تا بندگان مظلوم تو امنیت پیدا کنند و خطوط معطل مانده تو برپا شود، اظهار داشت: آنچه گفتم نه ادعایی از سوی فردی مثل من است بلکه حدیثی از امام متقین علی (ع) است که ایشان رقابت برای خدمت و تلاش سیاسی را در این ۴ محور تعریف می‌کنند.

      جلسه ستاد دانشجویی

...ادامه مطلب
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 114 تاريخ : 29 ارديبهشت 1392 ساعت: 14:12
یک فعال فرهنگی خطاب به ستاد دانشجویی سعید جلیلی گفت: به جای عکس سعید جلیلی، عکس شهدای هسته‌ای را بلند کنید چرا که سعید جلیلی نماینده یک نسل پیشرو، متحول ‌‌کننده است که می‌خواهد ملت را از پیچ تاریخی عبور دهد.

     وحید جلیلی

فارس: وحید جلیلی عضو جبهه فرهنگی انقلاب و فعال رسانه‌ای با حضور در جمع ستاد دانشجویی سعید جلیلی اظهار داشت: آقای جلیلی قبل از سفر به استانبول چند نکته را در جمع ستادهای مردمی خود تذکر داد که مناسب است آنها را بگوییم.دکتر جلیلی در صحبت‌های خود دو کلید واژه داشت و در این زمینه تأکید کرد که مانع ظرفیت‌ها نشوید ولی جلوی انحرافات را بگیرید.

...ادامه مطلب
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 137 تاريخ : 29 ارديبهشت 1392 ساعت: 9:7

لینک دوستان

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت