فراخوان ثبت نام سایت ها و وبلاگهای حامی دکتر سعید جلیلی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  همچنین در این سایت جهت رفاه حال کاربران با بازشدن صفحه اصلی نقشه ایران ظاهر می شودکه با کلیک کردن روی استان دلخواه همه وبلاگ هایی که در حمایت از دکتر جلیلی ثبت نام کرده اند در سمت راست صفحه فهرست می شود.

  به گزارش ستاد مردمی حیات طیبه، سایت ویژه وبلاگها و سایتهای حامی دکتر جلیلی راه اندازی شد.
  افراد و مجموعه هایی که در شهرها، روستاها، دانشگاهها و … در حمایت از دکتر جلیلی وبلاگ و سایت ایجاد کرده اند می‌توانند با مراجعه به این سایت ثبت نام کنند. همچنین ساماندهی پایگاههای مردمی صورت گرفته در این سایت این امکان را فراهم کرده است که بازدیدکنندگان با ورود به این سایت از اخبار انتخاباتی شهر ، روستا و،دانشگاه و …خود آگاه شوند.
  هم اکنون این سایت با نشانی www.bloggers.saeedjalili.org قابل دسترسی است. بنر ورود به این سایت نیز در گوشه سمت چپ سایت حیات طیبه برای مخاطبان به نمایش در آمده است.
  همچنین در این سایت جهت رفاه حال کاربران با بازشدن صفحه اصلی نقشه ایران ظاهر می شودکه با کلیک کردن روی استان دلخواه همه وبلاگ هایی که در حمایت از دکتر جلیلی ثبت نام کرده اند در سمت راست صفحه فهرست می شود. تاکنون نزدیک به دویست وبلاگ و سایت در حمایت از دکتر جلیلی راه اندازی شده است. پیش بینی می شود این تعداد به ۱۰۰۰ وبلاگ برسد.

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 214 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 12:30
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها