دیدار جلیلی با آیت اله سعیدی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

آیت الله سعیدی: آقای جلیلی از افتخارات نظام هستند

به گزارش ستاد حوزوی حیات طیبه؛ آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار دکتر سعیدی جلیلی که در شبستان امام خمینی(ره) برگزار شد،

ضمن خیر مقدم گویی اظهار داشت: بر اساس نشانه‌‌هایی که وجود دارد، شیعیان برای زیارت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، راهی ندارند، می‌توانند به این حرم بیایند.


وی با اشاره به اینکه در روایات اسلامی، قم، عش آل محمد است، گفت: آل الله به این شهر توجه خاصی دارند و از میان اهل بیت علیهم‌السلام، ایشان در این شهر حضور دارند و حضور در این مکان مقدس موجب بهشتی شدن افراد می‌شود؛ ما نیز خادمان بهشتیان در این بارگاه نورانی هستیم. خداوند بعد از حضور این بانو در این شهر، برکات زیادی را به این منطقه ارائه دادند.

وی ادامه داد: شما افتخار نظام هستید و هرجا می‌روید، همه از روحیه عزت و حکمت و اقتدار نظام سخن می گویند و مردم می‌بینند که رجلی که از گذشته تا امروز عزت و اقتدار نظام را در جهان دنبال نموده است اکنون به عرصه آمده است. حضرت امام به این مسئله اهمیت زیادی می‌دادند که عزت نظام اسلامی باید حفظ شود. غیرت اسلامی و ایمانی و ملی این بود شما در هر جا ظاهر شدید، با عزت‌مندی بوده است.

آیت الله سعیدی افزود: اگر مسئولان و رهبری در دنیا با اقتدار سخن می‌گویند، پشت گرمی به اذن خدا، مردان عرصه سیاست و خدمت امثال شما دارند. حال که خدا این نعمت را به شما داده است،‌ باید قدر بدانید. ما نیز از درگاه خداوند خواستاریم که شماها را در رسیدن و رساندن ایران به قله‌های مد نظر انقلاب موفق باشید.

      

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 155 تاريخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392 ساعت: 19:50

لینک دوستان

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :