خبرگزاری ها:

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  وی با اشاره به اینکه غربی‌ها به دنبال این هستند که از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کنند، اضافه کرد: پشتیبانی مردم و اندیشه دینی موجب شده است که ما در مقابل غربی‌ها تسلیم نشویم.

  دبیر شورایعالی امنیت ملی با اشاره به اینکه مردم ایران با تکیه بر اندیشه دینی همیشه آماده جانفشانی برای نظام هستند، تاکید کرد: مرکز این اندیشه و فکر دینی قم است و این سخن یک ادعا یا شعار نیست بلکه یک باور است.

  وی با بیان اینکه اگر در عرصه حکومت و اداره کشور به اندیشه دینی تکیه کنیم مشکلات حل می‌شوند، گفت: ایران اسلامی بعد از انقلاب حیات دوباره‌ای یافت.

  جلیلی تبعیت از ولایت فقیه را مورد تاکید قرار داد و گفت:‌ رییس جمهور باید تابع ولایت فقیه باشد و این تبعیت باید در مقام عمل نشان داده شود.

  وی با طرح سئوالی مبنی بر اینکه اگر نظر ما با ولی فقیه مخالف بود، چه باید کرد بیان داشت: در نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه فصل الخطاب است و امروز شاهد هستیم که بعد از گذشت ۳۴ سال انقلاب اسلامی با تکیه بر ولایت فقیه در همه زمینه‌ها پیشرفت کرده است.

  دبیر شورایعالی امنیت ملی با اشاره به اینکه کشور در بخش‌های مختلف شاهد پیشرفت بوده است، بیان کرد: امروز ایران در یک طرف میز مذاکره می‌نشیند و در طرف دیگر شش قدرت جهان حضور دارند و همه اینها از ظرفیت ولایت فقیه است.

  وی با اشاره به اینکه علیه رژیم صهیونیستی با وجود آغاز جنگ از سوی سازمان ملل حتی یک قطعنامه هم صادر نمی‌شود، ادامه داد: به قول سید حسن نصرالله سریال شکست‌های این رژیم با وجود حمایت‌های بیشتر ادامه دارد و همه اینها به دلیل ظرفیت سازی گفتمان انقلاب اسلامی، حضرت امام و رهبر معظم انقلاب است.

  جلیلی با اشاره به مطرح شدن شبهه تنش‌زدایی و تنش زایی افزود: مگر ما تنش زا بوده‌ایم؟ اصل برای ما تهدید زدایی است.

  وی با تاکید بر اینکه باید گفتمان مقاومت در جامعه و حکومت جریان پیدا کند، گفت: اگر در کشور اینگونه مطرح شد که مقاومت به ضرر کشور بوده و باید راه مصالحه را در پیش گرفت، باید به شکل دقیق این اشتباه را ثابت کرد.

  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ضرورت ایجاد ارتباط سیستماتیک بین بخش‌های حکومت با حوزه علمیه را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: باید الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در جامعه جریان یابد و با بهره‌گیری از ساز و کار دقیق کار مبتنی بر اندیشه دینی در کشور جریان پیدا کند.

  وی با اشاره به اینکه با تکیه بر ساز و کارهای مبتنی بر دفاع از انقلاب و اندیشه دینی انقلاب اسلامی امروز به ثبات کامل رسیده است، تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس ساز و کار شهادت‌‌طلبی موجب پیروزی ما شد.

  جلیلی توجه به ساز و کارهای اندیشه دینی در بعد اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: در بخش فرهنگ نیز می‌توانیم از این ساز و کارها بهره‌برداری کنیم.

  دبیر شورایعالی امنیت ملی با بیان اینکه نباید افق دستاوردها را برای چهار سال در نظر گرفت، افزود: باید برنامه‌ریزی دستگاه‌ها نتیجه محور باشد و در بخش‌های مختلف از ظرفیت نخبگان به شکل مطلوب استفاده شود.

  وی با اشاره به ظرفیت‌های کشور در بخش‌های مختلف اضافه کرد: باید کسانی که باور دینی دارند ساز و کارهای صحیح را شکل دهند.

  جلیلی با اشاره به اینکه از پنج سال پیش ستاد ویژه تدابیر اقتصادی تشکیل شده است، بیان کرد: کمیته مقابله با تحریم‌ها شکل گرفته است و نتیجه تدابیر اندیشیده شده که در راس آنها مقام معظم رهبری بودند خلق حماسه ۲۲ بهمن و حضور مردم در صحنه بود.

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 123 تاريخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392 ساعت: 21:28
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها