حجت‌الاسلام حسینیان در گفت‌وگو با فارس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : جلیلی اصلح است/ هرکاری در توانم باشد در حمایت از اصلح می‌کنم نمانیده مردم تهران در مجلس با بیان این... با عنوان : حجت‌الاسلام حسینیان در گفت‌وگو با فارس بخوانید :
حجت‌الاسلام‌والمسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به حضور سعید جلیلی در عرصه رقابت انتخاباتی، گفت: همانطور که ما از قبل هم اعلام کرده‌ بودیم گفتمان ما، گفتمان امام راحل مبتنی بر استکبار ستیزی، عدالت محوری و خدمت و نوکری به مردم بوده است.

وی افزود: نظر شخصی بنده این است که در بین کاندیدای مطرح اصولگرا که احراز صلاحیت شده‌اند، آقای دکتر جلیلی اصلح است و بنده خود را به آقای جلیلی نزدیک می‌بینم.

حسینیان تصریح کرد: انشاالله تمام تلاش خود را برای حمایت از جلیلی انجام خواهد داد؛ از هرکاری که بتوانم برای حمایت از بردار عزیزمان آقای جلیلی انجام بدهم، دریغ نخواهم کرد.

حسینیان با اشاره به تخریب‌های که علیه سعید جلیلی می‌شود، گفت: اینکه آقای جلیلی در مذاکرات هسته‌ای از حقوق ملت ایران دفاع کرده و موجب عزت ملت ایران شده است موجب افتخار است و این دشمنان هستند که این نقطه مثبت آقای جلیلی را نقطه ضعف ایشان می‌دانند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه جلیلی مواضعی انقلابی در مذاکرات هسته‌ای اتخاذ کرده است، گفت: آقای جلیلی مواضع نظام را در مذاکرات به خوبی مطرح و از آن دفاع کرده است.

حسنی ان با اشاره به اقدام یک سایت در خدشه در نظر شورای نگهبان برای تائید جلیلی و عدم احراز هاشمی رفسنجانی، گفت: تاکید حضرت امام و آقا این بوده است که ما بعد از نظر شورای نگهبان تابع باشیم.

وی گفت: سایت آقای توکلی باید توجه داشته باشد که همه ما باید برای تحقق حماسه سیاسی تلاش کنیم نه اینکه به نظر شورای نگهبان خدشه وارد کنیم.

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 243 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 18:8

لینک دوستان

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :