حمايت از دکتر جليلي شهرستان خميني شهر حامیان دکتر جلیلی شهرستان خمینی شهر
درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: درب ستاد جلیلی بر روی همه باز است، چراکه برای ترویج گفتمان انقلاب و با این نیت در انتخابات حضور خواهیم یافت.

خبرگزاری فارس: درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است" alt="خبرگزاری فارس: درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است" src="http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/02/27/13920227000102_PhotoA.jpg">

یوسف مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: قطعاً در گفتمان انقلاب هدف نهایی پیروزی در انتخابات نیست، بلکه برای ترویج این تفکر قدم به میدان گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: به همین منظور سعی ما در این 24 روز مانده به انتخابات ایجاد شرایط برای بسط و گسترش گفتمان انقلاب است که حول ارزش‌ها و آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان می‌چرخد.

وی از شکل‌گیری ستادهای جلیلی در همه شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: به فکر گشایش ستادها در بخش‌ها و مناطق هستیم.

مرادی افزود: چند ستاد مهم از جمله رسانه، تبلیغات، دانشجویی، پشتیبانی و ایثارگران از ستادهای اصلی ما هستند که به دنبال راه‌اندازی ستاد اساتید هم خواهیم بود.

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد از نشست با ستادهای پایداری در استان خبر داد و گفت: هر جریانی می‌تواند برای جلیلی ستاد دایر کند و همه آن‌هایی که دل در گرو گفتمان انقلاب دارند، می‌توانند در صحنه حمایت از وی فعالیت کنند.

شایان ذکر است ستاد حیات طیبه (شورای هماهنگی) ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی اعلام نموده است هیچ ستادی نماینده رسمی و انحصاری دکتر جلیلی نبوده و تشکیل ستادهای موازی در چارچوب منشور انتخاباتی حیات طیبه بلامانع است.

مطالب مرتبط


 • پیامک های ویژه دکتر جلیلی
 • پوستر اختصاصی حامیان دکتر جلیلی در خمینی شهر
 • آقای جلیلی شما سابقه اجرایی ندارید !؟
 • جلیلی در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما:منتخب مردم باید از همان فردای روز انتخابات وارد ایجاد حماس
 • سعید جلیلی و دسته ی گلش
 • دکتر جلیلی در همایش مقاومت، رمز پیشرفت:امام به ما یاد داد که جهان کدخدا ندارد / وظیفۀ رئیس جمهور آزا

 • نوشته شده در تاريخ 1 خرداد 1392 حامي: محمد سلیمی
  داغ کن - کلوب دات کام
  تمامي حقوق . و مطالب براي حامیان دکتر جلیلی شهرستان خمینی شهر محفوظ مي باشد