رئیس ستاد مردمی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد: | بلاگ

رئیس ستاد مردمی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد:

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: درب ستاد جلیلی بر روی همه باز است، چراکه برای ترویج گفتمان انقلاب و با این نیت در انتخابات حضور خواهیم یافت.

خبرگزاری فارس: درب ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد بر روی همه باز است

یوسف مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: قطعاً در گفتمان انقلاب هدف نهایی پیروزی در انتخابات نیست، بلکه برای ترویج این تفکر قدم به میدان گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: به همین منظور سعی ما در این 24 روز مانده به انتخابات ایجاد شرایط برای بسط و گسترش گفتمان انقلاب است که حول ارزش‌ها و آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان می‌چرخد.

وی از شکل‌گیری ستادهای جلیلی در همه شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: به فکر گشایش ستادها در بخش‌ها و مناطق هستیم.

مرادی افزود: چند ستاد مهم از جمله رسانه، تبلیغات، دانشجویی، پشتیبانی و ایثارگران از ستادهای اصلی ما هستند که به دنبال راه‌اندازی ستاد اساتید هم خواهیم بود.

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد از نشست با ستادهای پایداری در استان خبر داد و گفت: هر جریانی می‌تواند برای جلیلی ستاد دایر کند و همه آن‌هایی که دل در گرو گفتمان انقلاب دارند، می‌توانند در صحنه حمایت از وی فعالیت کنند.

شایان ذکر است ستاد حیات طیبه (شورای هماهنگی) ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی اعلام نموده است هیچ ستادی نماینده رسمی و انحصاری دکتر جلیلی نبوده و تشکیل ستادهای موازی در چارچوب منشور انتخاباتی حیات طیبه بلامانع است.

...
نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 392 تاريخ : 1 خرداد 1392 ساعت: 21:40

لینک دوستان

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :