من حامی دکتر جلیلی‌ام؛ چه کاری می‌توانم بکنم؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

لینک دوستان

امکانات وب

 

من حامی دکتر جلیلی‌ام؛ چه کاری می‌توانم بکنم؟

 
خیلی‌ها می‌گویند که ما حامی دکتر جلیلی هستیم. اما اینکه چه کاری از آنها بر می‌آید و چه می‌توانند بکنند. اینها لیستی از کارهای پیشنهادی است:

تبلیغات مردمی

خیلی‌ها می‌گویند که ما حامی دکتر جلیلی هستیم. اما اینکه چه کاری از آنها بر می‌آید و چه می‌توانند بکنند. اینها لیستی از کارهای پیشنهادی است:

۱- شناسایی امکانات تبلیغی از تریبون ها و منابر تا مغازه ها و وسایل نقلیه یا … لیست های شماره تلفن و… و آمادگی برای ارسال و الصاق موارد تبلیغی با شروع تبلیغات رسمی.

۲- شناسایی و ارتباط گیری با عناصر و افراد متمایل به دکتر جلیلی و فعال کردن پتانسیل های فکری و نخبگانی ‍‍‍و موجهان و معتمدان محله و منطقه ای و صنفی

۳- تولید محصولات ابتکاری رسانه ای و هنری و دیجیتالی اعم از تراکت های تبلیغاتی sms بلوتوث، نشریه، پوستر، طنز؛ شعارهای کوتاه و…

۴- اخذ مصاحبه‌های کوتاه موبایلی و… (یک دقیقه‌ای یا کمتر) از آن را مختلف مردم و نخبگان هوادار دکتر جلیلی و اعلام دلیل رای دادن به ایشان و ارائه آن در وبلاگ

۵- راه‌اندازی وبلاگی برای ارائه محصولات تولیدی هر ستاد و اعلام آدرس آن به ایمیل info@drjalily.com .

۶- نشر محصولات ارائه شده در سایت حیات طیبه‌ی در مورد آن مخاطبان هر ستاد.

۷- راه‌اندازی وبلاگ یا وب‌سایت برای نشر اخبار و اطلاع‌رسانی درباره دکتر جلیلی و گفتمان انقلاب اسلامی خوب است. اگر محتوا می‌خواهید از ستاد حیات طیبه هم می‌توانید استفاده کنید.

۸- اگر توانایی دارید، کلیپ تصویری بسازید. پادکست هم عالی است. از سخنان امام و رهبری و دکتر جلیلی می‌توان استفاده کرد. از سرودهای حماسی و انقلابی هم می‌توانید استفاده کنید.

۹- جزوات گفتمانی تولید یا توزیع کنید. برخی جزوات هم درسایت حیات طیبه است. آنها را به دوستان خود برسانید.

۱۰- اگر خودتان هم تولید کننده محتوای سایت یا وبلاگ نیستید، لااقل کامنت بگذارید و اعلام موضع کنید. منفعل نباشید.

۱۱- از چهره‌های مطرح در منطقه خود یا کشور مصاحبه بگیرید و از آنها بخواهید تا در انتخابات نسبت به کاندیدای اصلح بی‌تفاوت نباشند. استاد دانشگاه، امام جمعه، امام جماعت مسجد و یا هنرمندان و … را دست کم نگیرید. بسیاری از آنها می‌توانند موجب حرکت شوند و گروهی را به دنبال خود بیاورند.

۱۲- در دانشگاه، مدرسه، مسجد یا محل کار خود جلسه بگذارید و گفتمان انقلاب اسلامی و عدالت و پیشرفت را طرح کنید و برای کاندیدای این گفتمان تبلیغ کنید.

۱۳- اگر ذوق دارید شعر بگویید. اگر شاعر نیستید شاعرانی را که می‌شناسید فعال کنید. یا اگر نمی‌توانید از شعرهای خوب استفاده کنید.

۱۴- حتی می‌توانید آهنگ‌ها یا صوت‌های خوب را به عنوان پیشواز بگذارید. مثلا تیتراژ دیروز، امروز، فردا را بگذارید پیشواز موبایل‌تان.

۱۵- اگر دانشجو هستید نشریه‌ی دانشجویی راه بیندازید. اگر نه باز هم نقش نشریات برای مخاطب محدود (مثلا نشریه خانوادگی) را دربرنامه‌تان قرار دهید. از محتوای سایت هم می‌توانید استفاده کنید.

۱۶- برای کمک مالی برای ستاد اگر کاری از دستتان برمی‌آید انجام دهید. ستادهای منطقه خودتان را هم شناسایی کنید. شاید آنها هم نیاز به کمک مالی داشته باشند.

۱۷- به شبهاتی که در اطرافتان پخش می‌شود جواب دهید. ادبیات‌تان ایجابی باشد. تنها آنهایی سب و توهین می‌کنند که دست‌شان از استدلال و حوزه ایجابی خالی باشد.

۱۸- دوستان خود را بشناسید و شبکه سازی کنید. در روزهای بعد باید بیشتر کارهای جمعی کنید.

۱۹- کلیپ و تصویر لازم داریم. اگر فعالیتی می‌کنید فیلم و تصویر و صوتش را هم آماده کنید. از آپارات برای انتشار فیلم در اینترنت استفاده کنید.

۲۰- از ایمیل استفاده کنید و مطالب مفید را درباره گفتمان پیشرفت، مقاومت و عدالت طرح کنید و بگویید چرا دکتر جلیلی را اصلح می‌دانید. یادتان باشد کاری نکنید که به عنوان مزاحم و اسپمر شناخته شوید. مطالب خوب و مفید بفرستید.

۲۱- …

کارهای دیگری هم هست. شما پیشنهاد کنید.

حتی اگر هیچ‌کدام از کارهای بالا را هم نمی‌توانید انجام دهید، برای پیروزی کاندیدای اصلح دعا کنید و صدقه دهید. دعا خیلی مهم است از خیلی از این کارهایی که ما می‌کنیم مهمتر است. هرچقدر هم که کار کنیم، باز هم دعا مهم است. یادمان نرود.

نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 131 تاريخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 ساعت: 12:02
برچسب‌ها : حامیان,

پر مخاطب ها

نظر سنجی

در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :