اطلاعیه شماره ۴

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

   اعلام موجودیت کمیته‌ سخنرانیِ
  کمیته‌ی نهضت سخنرانیِ این ستاد، مدیریت، هماهنگی و اعزام اندیشمندان، سخنرانان و مبلّغین طلبه و دانشجوی حامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی را جهت حضور در همایش‌ها و نشست‌های انتخاباتی در استانها و شهرستانها برعهده دارد.

  ستاد مردمی حیات طیبه، جهت ساماندهی برنامه های سخنرانی ستادهای حامی دکتر جلیلی در کل کشور کمیته نهضت سخنرانی فعالیت خود را آغاز کرد. بیانیه اول این کمیته به شرح زیر است:

  لوگو ستاد حیات طیبه

  باسمه تعالی

  اَللَّهُمَّ إِنَّکَ تَعْلَمُ أَنَّهُ لَمْ یَکُنِ اَلَّذِی کَانَ مِنَّا مُنَافَسَةً فِی سُلْطَانٍ وَ لاَ اِلْتِمَاسَ شَیْ‏ءٍ مِنْ فُضُولِ اَلْحُطَامِ.

  (نهج البلاغه، خطبه‌ی ۱۳۱)

  تبیین و ترویج گفتمان پیشرفت، عدالت و مقاومت و تلاش مضاعف در جهت تحقّق حماسه‌ی سیاسی از مهم‌ترین اهداف و وظایف ستاد مردمی حیات طیّبه است. «کمیته‌ی نهضت سخنرانیِ» این ستاد، مدیریت، هماهنگی و اعزام اندیشمندان، سخنرانان و مبلّغین طلبه و دانشجوی حامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی را جهت حضور در همایش‌ها و نشست‌های انتخاباتی در استانها و شهرستانها برعهده دارد؛ بدین‌منظور کلیه‌ی ستادهای حامی ایشان می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۰۰۰۵۵۹۱۰ و یا رایانامه‌ی nokhbegan@drJalily.com اعلام نمایند.

  کمیته‌ی نهضت سخنرانی

  ستاد مردمی حیات طیبه

  نویسنده : محمد سلیمی بازدید : 261 تاريخ : 3 خرداد 1392 ساعت: 13:10
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  در انتخابات ریاست جمهوری 92 به کدام طیف رای می دهید .

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها